Galerie

Akce pořádaná pro Nadační fond speciálních sil generála Moravce a z úcty k padlému Tomáši Procházkovi. Děkujeme !!!

Dne 3.10. se konal třetí ročník SF-UCS Challenge Memoriál Tomáše Procházky. Sportovní akce, která má smysl. Pro Nadační fond speciálních sil bylo vybráno 117.500 Kč. Jste neskutečný borci! Není mnoho akcí v ČR, kdy vám k vítězství gratuluje velitel nejelitnější jednotky 601.skupiny speciálních sil. Díky! Zároveň obrovský dík firmám, které se podílely na celé akci, bez kterých by to nešlo: HQH System, @mpicz, ČZ – LUVO Firearms, STV GROUP a.s., FENIX-Protector, Sullyho zbrojnice, RADEV s.r.o, 3Dsun.cz, Primoco UAV.

Den pro veterány....

Osmnáct borců, osmnáct různých příběhů. Vojáci, kteří byli raněni ve službě. Doma nebo v zahraničí. Někteří už sice neslouží, ale my si všech vážíme. Byla to akce vrchního praporčíka AČR.

Pro Nadační fond speciálních sil generála Moravce bylo ctí podílet se na zabezpečení této skvělé akce, která má smysl! Akci se podařilo zabezpečit ve spolupráci s Českou zbrojovkou a.s.

Napsali o nás v týdeníku Hrot…

54_HR_11_Armada

Nadační fond speciálních sil generála Moravce byl záštitou pro neveřejnou sbírku, kterou zorganizovali vojáci roty bojové podpory CPSS. Díky nim jsem v pátek odeslal na účet nadačního fondu Pro dětský smích 30.500,- Kč a dnes jsem s nimi mohl předat symbolický šek Míšovi Řehovi v Dětské nemocnici v Brně. Peníze pomohou zabezpečit speciální lehokolo, na kterém se dostane do přírody.

Předání šeku na 22.000 Kč od spolku Červené barety

Převzetí šeku na 100.000 Kč ze závodu SF-UCS Challenge/Memoriál Tomáše Procházky

Převzetí šeku na 50.000 Kč od Umění přežít s.r.o.