Galerie

Vážení podporovatelé a zájemci o kalendář speciálních sil,

dovolte, abych Vám touto upoutávkou představil první a poslední stranu z kalendáře speciálních sil, který je vydáván pravidelně od roku 2003 a je připravován ve spolupráci s Nadačním fondem speciálních sil generála Moravce. Limitovaná série tohoto kalendáře v počtu 300 ks je poprvé určena k přímému prodeji pro veřejnost. Kalendář prodává Klub speciálních sil, z.s., který ho financoval a výtěžek z prodeje po odečtení nákladů bude věnován Nadačnímu fondu speciálních sil generála Moravce.

Cena kalendáře, který má rozměr čtverce 42×42 cm je 601,- Kč včetně DPH a součástí ceny je i poštovné a jako bonus získáte elektronickou knihu „Klient“ od spisovatelky Moniky Maratové, která napsala již několik knih z prostředí speciálních sil. Knihu obdržíte ve třech formátech pro obvykle používané čtečky.

kal_2021_web

Kalendář si objednávejte na emailu: nfspecialnichsil@seznam.cz Do předmětu emailu uveďte „KALENDÁŘ 2021“ a do textu počet objednaných kusů a vaši adresu pro dodání kalendáře. Po objednání Vám přijde v týdnu od 23. 11. do 30. 11. na váš email faktura, a po jejím zaplacení Vám bude kalendář zaslán. V den odeslání kalendáře budete upozorněni emailem, ve kterém budou v příloze všechny formáty elektronické knihy „Klient“ spisovatelky Moniky Maratové. Děkuji každému jednomu zájemci, který zakoupením kalendáře podpoří Nadační fond speciálních sil generála Moravce.

Zástupci spolku Červené barety udělili ve spolupráci se statutárním městem Prostějov na návrh velitele 601. skupiny speciálních sil pamětní odznak k 60. výročí působení VÚ 8280 v posádce Prostějov vybraným příslušníků útvaru u příležitosti Dne válečných veteránů. Odznak byl udělen i 601. skupině speciálních sil a předsedovi správní rady Nadačního fondu speciálních sil generála Moravce

SM Parapresent ve spolupráci s Nadačním fondem speciálních sil nabízí ve svém eshopu pamětní medaili u příležitosti výročí 60 let vojenského útvaru 8280 Prostějov. Pokud se podaří vyrobené pamětní medaile prodat, získá nadační fond 40.000,- Kč.

Akce pořádaná pro Nadační fond speciálních sil generála Moravce a z úcty k padlému Tomáši Procházkovi. Děkujeme !!!

Dne 3.10. se konal třetí ročník SF-UCS Challenge Memoriál Tomáše Procházky. Sportovní akce, která má smysl. Pro Nadační fond speciálních sil bylo vybráno 117.500 Kč. Jste neskutečný borci! Není mnoho akcí v ČR, kdy vám k vítězství gratuluje velitel nejelitnější jednotky 601.skupiny speciálních sil. Díky! Zároveň obrovský dík firmám, které se podílely na celé akci, bez kterých by to nešlo: HQH System, @mpicz, ČZ – LUVO Firearms, STV GROUP a.s., FENIX-Protector, Sullyho zbrojnice, RADEV s.r.o, 3Dsun.cz, Primoco UAV.

Den pro veterány....

Osmnáct borců, osmnáct různých příběhů. Vojáci, kteří byli raněni ve službě. Doma nebo v zahraničí. Někteří už sice neslouží, ale my si všech vážíme. Byla to akce vrchního praporčíka AČR.

Pro Nadační fond speciálních sil generála Moravce bylo ctí podílet se na zabezpečení této skvělé akce, která má smysl! Akci se podařilo zabezpečit ve spolupráci s Českou zbrojovkou a.s.

Napsali o nás v týdeníku Hrot…

54_HR_11_Armada

Nadační fond speciálních sil generála Moravce byl záštitou pro neveřejnou sbírku, kterou zorganizovali vojáci roty bojové podpory CPSS. Díky nim jsem v pátek odeslal na účet nadačního fondu Pro dětský smích 30.500,- Kč a dnes jsem s nimi mohl předat symbolický šek Míšovi Řehovi v Dětské nemocnici v Brně. Peníze pomohou zabezpečit speciální lehokolo, na kterém se dostane do přírody.

Předání šeku na 22.000 Kč od spolku Červené barety

Převzetí šeku na 100.000 Kč ze závodu SF-UCS Challenge/Memoriál Tomáše Procházky

Převzetí šeku na 50.000 Kč od Umění přežít s.r.o.